Share Tweet Share Email

More Applause

Graduate School Staff (January 22, 2021)
Stevenson Dining Team (December 16, 2020)
Neptune Dining Team (December 16, 2020)
Andy Bruno – History (November 30, 2020)
Don Tidrick – Accountancy (November 18, 2020)
Lise Schlosser – NIU STEAM (September 28, 2020)
Angela Listy – Accountancy (September 15, 2020)
Anne Arne – Graduate School (September 15, 2020)
CHANCE Staff (August 24, 2020)
Lisa Reynolds (July 28, 2020)
Rebecca Rahe (July 28, 2020)
Angie Gasero – English (June 15, 2020)
Recreation and Wellness (April 24, 2020)
Anne Britt – Psychology (April 20, 2020)
Human Resource Services (March 25, 2020)
Physical Plant (February 24, 2020)
Lorado Taft Maintenance Team (February 3, 2020)
Administration and Finance (February 3, 2020)
Sheree Carlson – OASIS (September 11, 2019)
Meg Junk – OASIS (September 11, 2019)
Building Service Workers (July 29, 2019)
Kurt Westhoff – CHANCE (June 12, 2019)
Sandy Hess – Payroll (February 12, 2019)
Building Services (February 7, 2019)
University Administration (February 1, 2019)
Police and Public Safety (December 21, 2018)
Holmes Student Center Staff (December 3, 2018)
University Libraries (April 26, 2018)
Amanda DeSimon – Admissions (February 15, 2018)
David Holliday – Grounds (August 11, 2017)
President Douglas Baker (March 11, 2016)
University Information (February 22, 2016)
Catering Services (February 16, 2016)
Tracy Ash – CHANCE Program (February 4, 2016)
Mia Hannon – CEET Business (November 12, 2015)
Barb – Gilbert Hall Dining (November 6, 2015)
Deborah Gutierrez – CEET (October 28, 2015)
Procurement Services (October 26, 2015)
Dr. Nancy Castle – CLCE (October 22, 2015)
Judy Santacaterina – CLAS (October 21, 2015)
P-20 Center Staff (October 20, 2015)
Veda Williams – FCNS (October 19, 2015)
The Graduate School (October 19, 2015)
Frank Goshko – Annual Fund (October 19, 2015)
Tim Pierce – Communication (October 16, 2015)
Lara Crowley – English (October 15, 2015)
Janet Hathaway – Music (October 14, 2015)
Kristi Rhodes – Biology (October 14, 2015)
April Arnold – Foundations (October 14, 2015)
Mona Salmon – MBA Programs (October 14, 2015)
Deborah Gutierrez – CEET (October 14, 2015)
Promod Vohra – CEET (October 13, 2015)
Kristen Myers (October 13, 2015)
Charles Ogundipe (October 13, 2015)
Lisabeth Swisher (October 13, 2015)
Dawn Sibley (October 13, 2015)
Barb Voga (October 13, 2015)
Deana Eberly (October 12, 2015)
Suzanne Coffield (October 12, 2015)
Stacy Jackson (October 9, 2015)
Michelle Boyle (October 9, 2015)
Sandi Splansky (October 9, 2015)
Nichole Yaneck (October 9, 2015)
Catherine Watson (October 9, 2015)
April Spivey (October 9, 2015)
Lise Schlosser (October 9, 2015)
Amanda Walsh (October 9, 2015)
Mary Strub (October 9, 2015)
Sheree Carlson (October 9, 2015)
Physical Plant (October 5, 2015)
Brian Walk & Nick Piazza (September 30, 2015)